Teadusetendus

45 minutit

Publiku suurus piiramatu

7+ aastased

220€+km

Teadusetendus on oma nime väärt ja kujutab endast teaduslikku etendust, mis on sobilik kõigile alates kooliealistest. Meie missioon on psühholoogia kui teaduse kõikideni viimine läbi kõige efektiivsema tee - meelelahutuse. Lisaks psühholoogia erinevatest külgedest tutvustamisele ja enda näitlemisoskuste demonstreerimise kaasame ka publikut ja anname kõigile võimaluse saada meeliavardavaid kogemusi ning oma võimed proovile panna! Äkki oled ainuke publikus, kes peaaegu kuulmatut heli kuuleb? Märkad ainsana ootamatuid muutusi, mis teistele kahe silma vahele jäid? Teadusetenduse 45 minutiga anname edasi paraja koguse huumorit, huvitavaid katseid ning kasulikud teadmised nii psühholoogia kui ka iseenda kohta.

Sobilik:

  • koolitundi või aktusele
  • firmaüritusele või koolitusele
  • suve- ja talvepäevadele
  • suuremale peole

Teeme teadusetendusi erinevatel psühholoogiaga seotud teemadel. Praeguse kava põhiteema inimese taju ehk see, kas oma silmi-kõrvu ikka saab usaldada või mängivad nad meile vahel trikke. Kohandame etendused alati vastavalt publikule ning ürituse temaatikale. Soovi korral oleme valmis tegema teadusetendusi ka teistel teemadel, näiteks konkreetse ürituse teemast lähtuvalt.

Näiteid teadusetenduse personaliseerimisest:

  • keskkonnateemalisel üritusel selgitasime, mis mõjutab inimeste keskkonnasäästlikku käitumist
  • ürituse põhiteema oli õnnelikkus, mille põhjal tegime ka etenduse
  • kollektiivi töötajate nägudest tehtud piltide abil ainulaadsed katsed (nt keskmise töötaja nägu, tajuillusioonide katsed tuttavate nägudega jpm)


Lisaküsimustele saab vastused aadressil info@psyhhobuss.ee.

     
     

Loodud Mozello poolt - lihtsaim viis luua veebileht.

 .